درب

 

 

فولاد سراسری داخلی

همواره به این موضوع دقت داشته باشید که درب انتخابی شما باید از لحاظ داخلی دو ورقه فولاد سرتاسری داشته باشد که برای شما قابل مشاهده بوده و ازلحاظ ایمنی درب شما را تایید کنید. لزوم استفاده از دو ورقه فولاد سراسری داخلی درب ‌های ضد سرقت این است که زمان دسترسی سارق جهت تخریب مغزی های داخل را به تاخییر انداخته و در بیشتر مواقع باعث می شود تا سارق از سرقت خود صرف نظر کند!

دومین خاصیت دو ورقه فولادی در سمت قفل های لولاها به این علت است که در حین ضربه زدن متوالی سارق به درب، ورق دوم داخلی بصورت ضربه گیر عمل کرده که زمان تخریب درب را طولانی‌تر می کند.

اصل بودن درب و مرکز فروش

درب ضد سرقت ترک باید دارای شناسنامه برند، کارت کنترل کیفیت به همراه تاییدیه TSEباشد. این شناسنامه ها هویت و اعتبار درب ضد سرقت ترک را تضمین نماید. توصیه می‌کنیم ترجیحا درب‌هایی را خریداری کنید که بر روی یراق آنها عبارت Made in Turkish حک شده باشد.

درب های ضد سرقت ترک که بصورت پک اورجینال وارد کشورمان می شود، معمولا اختلاف قیمت چشمگیری با دیگر محصولات موجود در بازار ندارد ولی ما این اطمینان را به شما خریداران عزیز خواهیم داد که این تفاوت قیمت بدلیل اصل بودن و کیفیت برتر این محصولات است.

درب یک لنگه و قفل‌ها

درب یک لنگه برای ورودی منزل خود انتخاب کنید چون درب های دو لنگه از سطح ایمنیبسیار پایین‌تری نسبت به درب یک لنگه برخوردار است. به اصل بودن قفل های بکار رفته در درب های ضد سرقت مورد نظر اهمیت دهید.

امکان نصب بدون تخریب

رگلاژی بودن چهارچوب یکی از مهمترین عواملی است که با توجه به بدون تخریب بودن آن می‌تواند شما را از دردسر بنایی و تخریب رها سازد. درب های ترک بدلیل داشتن این ویژگی، راحتی نصب را به شما هدیه می‌دهند.

زیبایی روکش درب

زیبایی ظاهری برای منزل شما بسیار مهم است؛ زیرا شما چندین سال می خواهید از این درب استفاده کنید؛ به همین علت طبیعی بودن آن و موج های چوب از لحاظ زیبایی حس آرامش بخشی دارد که در درب های ضد سرقت ترک شرکت اکباتان درب این زیبایی را به جهت استفاده از روکش چوب راش طبیعی بسیار مشهود است و ممطئنا این درب‌های چوبی برای شما ماندگار خواهند بود.

عایق صوتی و حرارتی

ترجیحا مقطع بریده شده درب را در هنگام خرید ملاحظه کنید! همچنین داخل درب ضد سرقت باید پشم شیشه بکار رفته باشد تا عایق صوت و حرارت برای درب منزل شما باشد .